...

BLOG

META Dijital
Blog Post 1

E-TİCARET HİZMETLERİ

Günümüz girişimcilerinin hedeflerinden birisi de, çevrimiçi bir mağaza kurmaktır. Planladığı ve hayata geçirmek istediği projenin içinde yer alan ürün ya da hizmetleri hedef kitleye sunabilmenin en kolay çözümü e-ticaret sitesi kurmaktır. Kullanıcı dostu ve özellikle de arama motorlarıyla uyumlu çalışabilen bir e-ticaret sitesi açmak, yatırımcıların ve girişimcilerin rüyalarını süsleyen önemli bir hedef.

Peki iyi e-ticaret sitesi nasıl kurulur? E-ticaret yazılımı nedir? Güvenilir e-ticaret uzmanı nereden bulunur? Bu soruların cevabına ve e-ticaret konusundaki hedefinize ulaşmak META Dijital Reklam Ajansıyla çok kolay. Ajansımızın profesyonel yazılımcıları SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) sağlanmış ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak kodlanmış üst düzey bir e-ticaret sitesini en kısa zamanda hazırlayarak sizlere sunar.

MOBİL UYUMLU – RESPONSİVE E-TİCARET SİTESİ

Birçok ajans e-ticaret sitesi hazırlayabilir ancak yalnızca META Dijital Reklam Ajansı gibi mobil uygulama hizmeti sunan bir reklam ajansı sizin taleplerinize cevap verebilir. Ajansımızın yazılım ve tasarımını yaptığı e-ticaret siteleri masaüstü bilgisayarlarda yüksek performans gösterdiği gibi mobil cihazlarda da beklentilerin çok üzerinde performans sergilemektedir. Hazırladığımız tüm web siteler mobil uyumludur. Talebiniz halinde e-ticaret sitenizin mobil uygulamasını da üreterek en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Standart e-ticaret yazılımları çoğu zaman sizin ihtiyaçlarınıza cevap vermez. Çünkü her sektörün kendine özgü satış - pazarlama yolları olduğu gibi her ürün ve hizmetin de sunuş şekli aynı değildir. Dolayısıyla size özel bir e-ticaret sitesi yazılımına ihtiyacınız olabilir. Bu durumda size en doğru çözümü ajansımız sunmaktadır. Eğer ihtiyaçlarınıza özgü bir e-ticaret yazılımı istiyorsanız doğru adrestesiniz.

E-TİCARET YAZILIMI NEDİR?

En basit anlatımıyla e-ticaret yazılımı, çevrimiçi mağazanızın işletimini üstlenen algoritmaların bütünüdür. Yazılımcılar tarafından size özel hazırlanan bu yazılım; mağazanızdan alışveriş yapmak isteyen müşterilerinizin sipariş ve satın alma işlemlerini sorunsuz bir şekilde bitirmelerini sağlayan isimsiz kahramandır. Deneyimli bir yazılımcının elinden çıkan kodlar, deponuzdaki stok durumundan, ödeme işlemlerine kadar tüm sürecin sıfır hata ile tamamlanmasını sağlar.

E-TİCARET KONUSUNDA NEDEN PROFESYONEL DESTEK ALMALISINIZ?

Dijital dünyanın yatırımcı ve girişimci insanlara sunduğu imkanlar sayılamayacak kadar çok. Ancak dijital dünya büyük ve karmaşık. Size yol gösterecek profesyonel bir ekiple, başarı oranını artırmanız ve muhtemel riskleri azaltmanız mümkün. Dijital dünyada yolunuzu kaybetmemek, enerjinizi ve sermayenizi doğru alanda harcamak için sizi META Dijital Reklam Ajansı’na davet ediyoruz. Ajansımız deneyimli kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla Marmara bölgesi genelinde sosya medya, e-ticaret, grafik, tasarım, yazılım, reklam ve tanıtım konularında hizmet vermeye devam etmektedir.

E-TİCARET SİTENİZ TAMAM, PEKİ YA TANITIM?

META Dijital Reklam Ajansı ihtiyacınız olan e-ticaret yazılımını tam zamanında size teslim etti. Sizde, hazırladığımız kullanıcı dostu arayüzü kullanarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sayfalara yüklediniz. Artık satış yapmak için her şey hazır. Ancak o da ne? Bir iki ziyaretçi dışında çevrimiçi mağazanızın kapısını çalan pek yok gibi. Peki, şimdi ne olacak? Hiç telaş etmeyin! Alanında uzman ekibimiz talebiniz halinde e-ticaret sitenizin reklam ve tanıtım kampanyasını üstlenerek kısa sürede e-ticaret mağazanızın ziyaretçi trafiğini artırır. Ajansımız için bu iş çok kolay.

Unutmayın, her gün binlerce çevrimiçi mağaza yayına başlıyor. Binlerce rakip arasında fark edilmeniz ve tıklanma oranlarınızın artması için profesyonel destek alarak yapmanız gereken işler var. Nedir onlar?

Öncelikle şirketinize ait sosyal medya hesaplarınızın güçlü, kurumsal ve aktif olması şart. Bu size doğal ziyaretçi sağlar. Doğal ziyaretçi demek nitelikli müşteri adayı demektir. Tam da bu yüzden sosyal medya yönetimini acilen deneyimli ellere teslim etmeniz gerekiyor.

SANAL MAĞAZANIZIN MÜŞTERİ SAYISINI ARTIRMAYA NE DERSİNİZ?

Çevrimiçi mağazanızın müşteri sayısını artırmanın farklı yolları bulunmaktadır. Unutmamanız ve hedeflemeniz gereken, minimum reklam bütçesi kullanarak maksimum kişiye ulaşmak olmalıdır. Bu hedefe ulaşmak için mutlaka profesyonel destek almanız gerekiyor. Değilse, büyük reklam bütçesi harcayarak beklentinizin çok altında geri dönüş almanız mümkün.

Öncelikle e-ticaret mağazanız için etkili bir reklam planlaması yapılması gerekiyor. Ajansımız, çevrimiçi mağazanızın arama motorlarında ön sıralarda çıkması için google adwords reklam oluşturma işlerini özenle gerçekleştirmektedir. 

Sosyal medya platformlarının sunduğu reklam ve tanıtım imkanlarını en iyi şekilde kullanmak da sanal mağazanızın ziyaretçi trafiğini artıran aksiyonlardandır. Bu iş için özel olarak oluşturduğumuz sosyal medya reklam departmanımızın deneyimli ekibi, sizin adınıza facebook reklam yönetimi gerçekleştiriyor. Ekibimiz diğer sosyal medya kanallarının reklam olanaklarını da yöneterek, mağazanızın müşteri ihtiyacına hızlı çözümler üretmektedir.  

Lütfen unutmayın, etkili ve planlı bir reklam yönetimi hızlı bir şekilde markalaşmanızı sağlayacaktır. Piyasada yer alan binlerce rakibinizin önüne geçmeniz ve çok ciddi reklam bütçeleriyle müşteri kitlenizi kendine çekmeye çalışan kurumsal markalarla mücadelenizde tüm ekibimiz ve ekipmanımızla yanınızdayız.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Türkiye’nin tüm illeri ve Sakarya'nın tüm ilçelerinde deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla hizmetinizdeyiz. E-ticaret yazılım ihtiyacınız ve daha fazlası için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.

SİZE ÇOK YAKINIZ:

Genel merkez ofisimize yakın olan etki bölgeleri şunlardır: Adapazarı, Adapazarı E-ticaret, Adapazarı İnternetten Satış, Adapazarı Satış Sitesi, Adapazarı N11, Serdivan e-ticaret Yazılımı, Sapanca e-ticaret Yazılımı, Erenler e-ticaret Yazılımı, Karasu e-ticaret Yazılımı, Kocaali e-ticaret Yazılımı, Hendek e-ticaret Yazılımı, Sakarya e-ticaret Yazılımı, N11 e-ticaret, Hepsiburada e-ticaret, Amazon e-ticaret, Gittigidiyor e-ticaret, EpttAVM e-ticaret.

YAZAR

Talha Eralp
Talha Eralp
KURUCU

Lise eğitimini "Bilişim Teknolojileri" bölümü "Veri Tabanı Programcılığı" dalında, üniversite eğitimini "Bilgisayar Programcılığı" bölümünde tamamlamıştır. Aktif olarak "Görsel İletişim Tasarımı" bölümünde eğitim görmektedir. "C#, HTML, CSS, PHP" yazılım dillerinin yanı sıra "Photoshop, Premiere Pro, After Effects" gibi programlar da ilgi alanındadır.

YORUMLAR

İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN!

YORUM YAPIN