...

BLOG

META Dijital
Blog Post 1

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Kişisel ya da kurumsal sosyal medya hesaplarınızın profesyonel bir bakış açısı ile dizayn edilerek yönetilmesi, “dijital itibar” olarak tanımlanan yeni nesil itibar yönetiminin bir parçasıdır. İtibarın korunması ve popülerliğin yükseltilmesi, müşteri artışını sağlayan en önemli unsurlardandır. Elbette bu işi titizlikle yürütmek gerekmektedir. Neden mi? Sosyal medyada paylaştığınız bir gönderi aynı anda binlerce hatta milyonlarca insan tarafından da paylaşılmaktadır. Dolayısıyla sosyal medyada atacağınız adımın geri dönüşü yoktur. Yapılacak en ufak bir hata kişisel ya da kurumsal itibarınızda onarılmaz hasarlara yol açabilir. Tam da bu yüzden sosyal medya hesaplarınızı işinin uzmanı deneyimli bir ekibe teslim etmeniz sizin ve markanızın yararınadır.

DİJİTAL İTİBARINIZ NE DURUMDA?

İtibardan sonra en önemli konu sosyal medya takipçi sayısının artmasıdır. Takipçi sayısının artması doğal olarak müşteri sayınızı da etkileyecek, markanıza sadık müşteri kitlenizin oluşmasını sağlayacaktır. Eğer doğal takipçi sayınızın günden güne artmasını ve bu takipçi kitlesinin “nitelikli takipçilerden” oluşmasını istiyorsanız size META Dijital Reklam Ajansı’nın tecrübeli ekibi ile çalışmayı öneriyoruz. Genel olarak Marmara bölgesine hizmet veren ajansımız sosyal medya yönetimi ve ayrıca sosyal medya kanallarının sunduğu reklam imkanlarının yönetilmesi konularında tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma sahiptir.

Unutmayın! Rakiplerinizi sosyal medya hesaplarını kurumsal bir görünüme kavuşturma ve sosyal medyada reklam kampanyaları düzenleme konusunda çok ciddi adımlar atarak, hedef kitlenizi etkileme faaliyetlerine başladı bile. Rekabetin derinleştiği ve pazar payının giderek küçüldüğünü hesaba katarak işinin ehli uzmanlarla yola çıkma konusunda aceleci davranmalısınız.

DİJİTAL PAZARINIZIN TEMELLERİNİ ATTINIZ MI?

Kimileri ismini markalaştırarak kazanır, kimileri markasını isimleştirerek. Hangi yolu izlerseniz izleyin; eğer piyasaya sürdüğünüz ürünlerin ya da sunduğu hizmetlerin tamamını, aynı zamanda dijital dünyaya da aktarmanız artık bir zorunluluktur. Bu sebeple neyi pazarlarsanız pazarlayın öncelikle dijital pazarınızın temellerini sağlam atın. Sosyal medya hesaplarınız, e-ticaret siteniz, Google Adwords reklam kampanyalarınız ve daha niceleri dijital pazarınızın temellerini oluşturan önemli unsurlar. Dijital pazarınızı oluştururken en büyük yardımcınız META Dijital Reklam Ajansı olacaktır.

Sosyal medya hesaplarının aktif ve nitelikli kullanılması responsive web sitenizin trafiğini de artıracaktır. Web site trafiğinizin artışı ise doğrudan satışlarınızı olumlu yönde etkileyecektir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER:

Türkiye’nin tüm illeri ve Sakarya'nın tüm ilçelerinde; deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanımızla reklam, tanıtım, yazılım, sosyal medya yönetimi, grafik, tasarım, mobil uygulama, e-ticaret, matbaa, kamera çekimi ve fotoğraf çekimi konularında hizmetinizdeyiz. Sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklam kampanyaları yönetimi ihtiyaçlarınız için lütfen ajansımızla hemen şimdi iletişim kurun.

SİZE ÇOK YAKINIZ:

Genel Merkez Ofisimize Yakın Olan Etki Bölgeleri Şunlardır: Adapazarı, Adapazarı Sosyal Medya, Adapazarı Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır, Aktif Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Uzmanı, Sosyal Medya Ajansı, Uzman Sosyal Medyacı, Sosyal Medya'da Başarılı Olmak, Serdivan Sosyal Medya Yönetim, Sapanca Sosyal Medya Yönetim, Erenler Sosyal Medya Yönetim, Karasu Sosyal Medya Yönetim, Hendek Sosyal Medya Yönetim, Kocaali Sosyal Medya Yönetim, Sakarya Sosyal Medya Yönetim.

YAZAR

Talha Eralp
Talha Eralp
KURUCU

Lise eğitimini "Bilişim Teknolojileri" bölümü "Veri Tabanı Programcılığı" dalında, üniversite eğitimini "Bilgisayar Programcılığı" bölümünde tamamlamıştır. Aktif olarak "Görsel İletişim Tasarımı" bölümünde eğitim görmektedir. "C#, HTML, CSS, PHP" yazılım dillerinin yanı sıra "Photoshop, Premiere Pro, After Effects" gibi programlar da ilgi alanındadır.

YORUMLAR

İLK YORUM YAPAN SİZ OLUN!

YORUM YAPIN